30 prill

Pneumatikë Industriale

Vizitë mësimore pranë subjektit “Erjoli sh.p.k” në lëndën “Pneumatikë Industriale”. Studentët e Mekatronikës  u shoqëruan nga Pedagog Gerald Shkreta dhe përgjegjësi i institucionit Erjol Ibrahimi. Gjatë praktikës aty u njohëm me të gjitha sistemet pneumatike dhe komponentët e tyre.
#KPT Ndërto Botën

30 prill

KPT në Libohovë dhe Gjirokastër

Promovimi i Kolegjit Profesional të Tiranës në Libohovë dhe Gjirokastër
Në kuadër të informimit të maturantëve  mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme të Libohovës dhe Gjirokastrës!

Në Piskovë, Këlcyrë dhe Përmet

Në kuadër të informimit të maturantëve mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme të Piskovës, Këlcyrës dhe Përmetit!

Përsëri në Vlorë

Në kuadër të informimit të maturantëve mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme të rrethit Vlorë!

Në Laç, Milot dhe Mamurras

Në kuadër të informimit të maturantëve mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme të Laçit Milotit dhe Mamurrasit!

23 prill

Jemi dhe në Rrëshen

Në kuadër të informimit të maturantëve mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme profesionale të Rrëshenit!

23 prill

KPT në Tiranë

Në kuadër të informimit të maturantëve mbi Kolegjin Profesional të Tiranës, në shkollat e mesme profesionale të Tiranës!